O výsledku rozhoduje detail. Pokud máte firemní webové stránky v krásném designu, postavené na dokonale funkčních technologiích, s krásnými obrázky a vizualizacemi, neměli byste zapomenout také na kvalitní texty. Protože ty častokrát rozhodují o tom, jestli dokážete případného návštěvníka vašeho webu zaujmout a donutit jej k nějaké akci.   Kvalitní SEO texty nejenže dokáží upoutat pozornost čtenáře, ale také umí prodat. Pokud návštěvník velmi rychle nenajde informace, které hledá, opustí váš web a nakoupí u konkurence.  
Kvalitní SEO texty navíc pomáhají uspět i ve vyhledávačích. Správným poměrem klíčových slov získáte lepší umístění ve vyhledávačích. Bez dobrého a aktualizovaného textu totiž nikdy nebude SEO optimalizace webu úspěšná.
Chci SEO

Nevíte si s Vašimi SEO texty pro web rady?

Zajistíme kvalitní SEO texty pro Váš web a jsme připraveni na dlouhodobou spolupráci.

Kontaktujte nás

Slovníček pojmů

 • SEO - Search Engine Optimalization

  Optimalizace pro vyhledávače je způsob vytváření a upravování webových stránek tak, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro vyhledávací roboty. Cílem je získat vyšší pozici ve vyhledávání a tím i větší podíl zacílených návštěvníků webu.

 • Copywriting

  Techniky psaní webových textů s ohledem na konkrétní potřeby zákazníka mají svá vlastní pravidla. Webový text musí vypadat jinak než klasicky psaný text. Většina návštěvníků webu nejprve text proletí očima a tepre v případě, že je něco zaujme, začte se do textu podrobněji. Základní definicí copywritingu je psaní takových textů, které prodají nabízený produkt nebo služby.

 • SEO texty

  jedná se o optimalizované texty určené pro web s ohledem na vyhledávací roboty. Ti v textech hledají určitá klíčová slova a podle toho, kolik jich najdou, řadí weby na pomyslném žebříčku vyhledávání. Ve sktečnosti je to ještě mnohem složitější, protože roboti si všímají desítek dalších jiných faktorů, které zahrnují do svých výpočtů.

 • PR články

  PR je zkratka pro public relations, vztahy s veřejností. Jde o komplexní souhrn technik a nástrojů, pomocí kterých firmy budují své vztahy se svým okolím. Mezi základní nástroje patří publikování PR článků a tiskových zpráv ze života firmy. Důležitou věcí je reflektování vzájemných vztahů a získání zpětné vazby od čtenářů.

 • Tisková zpráva

  Obsáhlé textové sdělení určené médiím. Má strukturu obrácené pyramidy, kdy se nejdůležitěší informace nacházejí na začátku. Do určité míry se podobá klasické novinové zprávě. Obvyklý rozsah je mezi jednou a dvěma stranami.

 • Případová studie

  Zachycuje realizaci, průběh a výsledek nějaké konkrétní činnosti. Používá se často jako ilustrace odborné činnosti, zavádění systému nebo výroby ve firmě atd. Jde o komplexní popis činností včetně hodnocení výsledku a kontakt na referenčního zákazníka.

 

Spokojení klienti SEO texty

Nominee jednatel, zastupující jednatel, jednatelé firmy Odklad daňového přiznání DPPO a DPFO Organizační složka, zřízení organizační složky, sídlo pro organizační složku, virtuální kancelář pro organizační složku Server hosting, web hosting, dedikované servery, managed hosting, registrace domén Ready made společnosti na prodej, zakládání nových s.r.o. společností a firem Sídlo firmy Praha, virtuální kancelář v Praze, sídlo společnosti Praha, Brno, Ostrava Virtuální kancelář, virtuální kancelář Praha, sídlo v Praze Vitamíny, minerály, vitamíny a minerály, Solgar Zakládání společnosti na Kypru, ready made, offshore, Kypr, kyperská firma
 
psaniseotextuproweb.cz
NOVANTIS s.r.o.
Tržiště 372/1
CZ - 118 00 Praha 1 - Malá Strana

+420 228 808 070
 

Napište nám