O výsledku rozhoduje detail. Pokud máte firemní webové stránky v krásném designu, postavené na dokonale funkčních technologiích, s krásnými obrázky a vizualizacemi, neměli byste zapomenout také na kvalitní texty. Protože ty častokrát rozhodují o tom, jestli dokážete případného návštěvníka vašeho webu zaujmout a donutit jej k nějaké akci.   Kvalitní SEO texty nejenže dokáží upoutat pozornost čtenáře, ale také umí prodat. Pokud návštěvník velmi rychle nenajde informace, které hledá, opustí váš web a nakoupí u konkurence.  
Kvalitní SEO texty navíc pomáhají uspět i ve vyhledávačích. Správným poměrem klíčových slov získáte lepší umístění ve vyhledávačích. Bez dobrého a aktualizovaného textu totiž nikdy nebude SEO optimalizace webu úspěšná.
Chci SEO

Jak vám SEO pomůže

SEO – Search Engine Optimalization je zkratka souhrně užívaná pro techniky optimalizaci vašeho webu ve vyhledávačích. Jde o to, abyste se při vyhledávání určitých klíčových slov důležitých pro váš byznys dostali v Googlu a Seznamu na co nejvyšší místo. Jenom tam vás totiž vaši zákazníci snadno a lehce najdou.

Proč optimalizovat texty?

Správně optimalizovaný web pro vyhledávače je jednou z nejdůležitějších věcí. Součástí optimalizace bývá rovněž optimalizace obsahu webu. Díky správně napsanému obsahu se můžete dostat mnohem výš a také si dlouhodobě udržet pozice. SEO PR texty publikované na jiných webech vám navíc přinesou zajímavé zpětné odkazy a zvýší hodnocení vašeho webu ve vyhledávačích.

Off page techniky SEO textů

PR SEO články patří mezi takzvané off page techniky optimalizace pro vyhledávače. Stejně jako budování sítě zpětných odkazů vám SEO články pomohou získat silnější pozici při vyhledávání, dále kvalitativně posílí obsah vašeho webu a upozorní na něj náhodné návštěvníky.

Správně připravený PR SEO článek obsahuje nejen zajímavé informace a odkazy na vaše služby, ale také spoustu klíčových slov souvisejících s vaším byznysem a publikovaným obsahem na internetu. Díky tomu se můžete lépe umisťovat ve výsledcích přirozeného vyhledávání.

Proč podpořit optimalizaci webu profesionálně psanými SEO PR články?

 • Získáte texty plné relevantních klíčových slov.

 • Budete mít kvalitní a profesionálně zpracovaný obsah vašeho webu.

 • PR SEO články vám zvýší množství kvalitních zpětných odkazů na váš web.

 • Klíčová slova uvedená v SEO článcích a korespondující s vaším obsahem vám pomohou zlepšit výsledky vyhledávání.

 • Profesionální SEO texty pro web kvalitativně zvýší hodnotu vašeho webu.

 • SEO texty pro web pomohou zlepšit výsledky přirozeného vyhledávání na Seznamu a Googlu.

 • PR SEO články budou odkazovat na váš web a pomohou vám dlouhodobě budovat silnou pozici ve vyhledávačích.

 • Psaní SEO textů pro web je vhodné pro všechny firmy, které nemají čas se tvorbou webových obsahů zabývat, a přesto potřebují mít kvalitní obsah webu kvůli svým zákazníkům i vyhledávačům.

Tvorba a publikace SEO PR článků je důležitou součástí optimalizace pro vyhledávače a výrazně vám při ní pomůže. Svěřte tuto odbornou činnost našim profesionálním copywriterům. Ti dokáží zvolit správnou hustotu klíčových slov. Navíc za vás můžeme zařídit publikování SEO PR článků na různých webech a tím maximálně podpořit váš web. Kontaktujte nás...

Nevíte si s Vašimi SEO texty pro web rady?

Zajistíme kvalitní SEO texty pro Váš web a jsme připraveni na dlouhodobou spolupráci.

Kontaktujte nás

Slovníček pojmů

 • SEO - Search Engine Optimalization

  Optimalizace pro vyhledávače je způsob vytváření a upravování webových stránek tak, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro vyhledávací roboty. Cílem je získat vyšší pozici ve vyhledávání a tím i větší podíl zacílených návštěvníků webu.

 • Copywriting

  Techniky psaní webových textů s ohledem na konkrétní potřeby zákazníka mají svá vlastní pravidla. Webový text musí vypadat jinak než klasicky psaný text. Většina návštěvníků webu nejprve text proletí očima a tepre v případě, že je něco zaujme, začte se do textu podrobněji. Základní definicí copywritingu je psaní takových textů, které prodají nabízený produkt nebo služby.

 • SEO texty

  jedná se o optimalizované texty určené pro web s ohledem na vyhledávací roboty. Ti v textech hledají určitá klíčová slova a podle toho, kolik jich najdou, řadí weby na pomyslném žebříčku vyhledávání. Ve sktečnosti je to ještě mnohem složitější, protože roboti si všímají desítek dalších jiných faktorů, které zahrnují do svých výpočtů.

 • PR články

  PR je zkratka pro public relations, vztahy s veřejností. Jde o komplexní souhrn technik a nástrojů, pomocí kterých firmy budují své vztahy se svým okolím. Mezi základní nástroje patří publikování PR článků a tiskových zpráv ze života firmy. Důležitou věcí je reflektování vzájemných vztahů a získání zpětné vazby od čtenářů.

 • Tisková zpráva

  Obsáhlé textové sdělení určené médiím. Má strukturu obrácené pyramidy, kdy se nejdůležitěší informace nacházejí na začátku. Do určité míry se podobá klasické novinové zprávě. Obvyklý rozsah je mezi jednou a dvěma stranami.

 • Případová studie

  Zachycuje realizaci, průběh a výsledek nějaké konkrétní činnosti. Používá se často jako ilustrace odborné činnosti, zavádění systému nebo výroby ve firmě atd. Jde o komplexní popis činností včetně hodnocení výsledku a kontakt na referenčního zákazníka.

 

Spokojení klienti SEO texty

Nominee jednatel, zastupující jednatel, jednatelé firmy Odklad daňového přiznání DPPO a DPFO Organizační složka, zřízení organizační složky, sídlo pro organizační složku, virtuální kancelář pro organizační složku Server hosting, web hosting, dedikované servery, managed hosting, registrace domén Ready made společnosti na prodej, zakládání nových s.r.o. společností a firem Sídlo firmy Praha, virtuální kancelář v Praze, sídlo společnosti Praha, Brno, Ostrava Virtuální kancelář, virtuální kancelář Praha, sídlo v Praze Vitamíny, minerály, vitamíny a minerály, Solgar Zakládání společnosti na Kypru, ready made, offshore, Kypr, kyperská firma
 
psaniseotextuproweb.cz
NOVANTIS s.r.o.
Tržiště 372/1
CZ - 118 00 Praha 1 - Malá Strana

+420 228 808 070
 

Napište nám